Proszę czekać, trwa ładowanie strony.
Pomoc techniczna: 12 626-50-10
ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. sp. k.

Strefa klienta

Najnowsze wersje
FIRMA 2000
wersja: 4.32 data: 16-06-2020

Analizator
wersja: 4.00 data: 22-05-2019

Aster
wersja: 1.22 data: 22-05-2019

Logowanie
Login:
Hasło:

Twoje IP

Aktualności
FIRMA 2000
-Możliwość skanowania danych pojazdu z dowodu re... [zaloguj się]
-Możliwość wysyłania korekt dokumentów sprzeda... [zaloguj się]
-Dane do Allegro. W kartotece asortymentowej dodano... [zaloguj się]

Analizator
-W analizie trendu (Analizy-Analiza trendu) przy wy... [zaloguj się]
-Analizy warsztatu.W najnowszej wersji Analizatora ... [zaloguj się]

MZI / E-sklep
-Obsługa systemu płatności ratalnych Żagiel.W M... [zaloguj się]
-Obsługa Płatności.pl.W ostatnim czasie w aplika... [zaloguj się]


Przydatne programy
Splashtop
VNC
Cobian Backup
Putty
FilleZilla Server
CesarFTP

Archiwum news-ów

Wielkanoc 2020

16-04-20

 

Kartka

Działania ASCO w stanie zagrożenia epidemiologicznego

26-03-20

 

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym przez rząd RP stanem zagrożenia epidemiologicznego, informujemy, że pracownicy ASCO, nadal służą Państwu wszelką pomocą i pozostają do Państwa dyspozycji zarówno mailowo jak i telefonicznie. Wsparcie klientów z którymi zawarliśmy umowy nie ulega zmianie. Jednocześnie podejmujemy wszelkie niezbędne kroki aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom z zachowaniem dotychczasowego standardu pomocy technicznej.

Wprowadziliśmy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, nasi handlowcy są dostępni telefonicznie oraz mailowo.

W przypadku problemów z kontaktem z Pomocą Techniczną na numerach stacjonarnych prosimy o kontakt z telefonem awaryjnym: 572-668-737

Monitorujemy na bieżąco sytuację, o wprowadzonych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Filmy instruktażowe

05-03-20

 

Szanowni Państwo, chcielibyśmy Was zachęcić do zapoznania się z przygotowanymi przez nas krótkimi materiałami wideo. Przybliżają one wybrane zagadnienia dotyczące funkcjonalności Firmy 2000. Obecnie opisują funkcjonowanie Modułu Warsztatowego oraz Modułu Allegro. Filmy są dostępne po zalogowaniu się na swoje konto w ostatniej zakładce "Wideo" na naszej stronie.

ilustracja1 wideo

ASCO "Diamentem Forbesa"

13-02-20

 

Z radością informujemy, że dołączyliśmy do prestiżowego grona "Diamentów Forbesa". Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim klientom, partnerom oraz pracownikom, którzy przyczynii się do kolejnego sukcesu firmy i tak wyjątkowego wyróżnienia.

Diament Forbes

Uwaga! Ważne zmiany dla posiadaczy drukarek NOVITUS.

31-01-20

 

Zostały wprowadzone zmiany w sposobie drukowania NIP na paragonach fiskalnych dla drukarek NOVITUS, aby móc z nich skorzystać należy uaktualnić oprogramowanie Firma2000 do wersji 4.31 (dostępnej na stronie www.asco.com.pl w zakładce aktualizacje, wersja wygenerowana po 28.01.2020 r.) lub kontakt z pomocą techniczną.

więcej

Faktury do paragonów od 1.01.2020

31-12-19

 

Od 1 stycznia 2020 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące wystawiania faktur do paragonów fiskalnych. W związku z tym w programie Firma2000 pojawiły się stosowne zmiany. Aby móc z nich skorzystać należy uaktualnić oprogramowanie Firma2000 do wersji 4.31 (dostępnej na stronie www.asco.com.pl w zakładce aktualizacje) a następnie zastosować sie do opisu znajdującego się w poniższej instrukcji:

www.asco.com.pl/download/INSTRUKCJA_faktury_do_paragonow.pdf

Uwaga!
Nowe przepisy dotyczą faktur wystawianych do wcześniej wydrukowanych paragonów oraz sytuacji, gdy paragon fiskalny jest drukowany podczas zapisu faktury przy włączonej opcji fiskalizacji faktur VAT w programie F2000 (wydruk paragonu fiskalnego do faktury VAT). W takim przypadku jeśli drukarka fiskalna nie drukuje numeru identyfikacyjnego podatnika, nie wolno drukować paragonu fiskalnego dla faktur wystawionych dla podatnika podatku (prowadzącego działalność gospodarczą), należy wówczas wystawiać tylko fakturę bez drukowania paragonu fiskalnego.

więcej

ASCO laureatem Gazel Biznesu 2019

30-10-19

 

Miło nam poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy laureatem rankingu "Gazele Biznesu", uwzględniającego najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce.
Pragniemy podziękować za zaangażowanie i wkład wszystkim Pracownikom, Partnerom Biznesowym oraz Klientom, dzięki którym już szósty rok z rzędu zostaliśmy laureatem tego prestiżowego rankingu.  Przyznane wyróżnienie będzie dla nas motywacją do wytężonej pracy nad dalszym doskonaleniem oferty i podnoszeniem jakości świadczonych usług.

Gazele 2019

 

więcej

Mechanizm Podzielonej Płatności - Firma2000

30-10-19

 

Szanowni Państwo.

Od 1 listopada 2019 roku wchodzi w życie obowiązek stosowania "Mechanizmu podzielonej płatności”. W związku z tym w programie Firma2000 pojawiła się taka możliwość. Aby móc z niej skorzystać należy uaktualnić oprogramowanie do wersji 4.31 (dostępnej na stronie www.asco.com.pl w zakładce aktualizacje) a następnie zastosować sie do opisu znajdującego się w poniższej instrukcji w wersji okienkowej:

www.asco.com.pl/download/SplitPayment.pdf

lub w wersji znakowej tutaj:

www.asco.com.pl/download/SplitPaymentznakowy.pdf

Z okazji 25-lecia firmy ASCO dwa miesiące HaynesPro gratis!

03-10-19

 

 

25-lecie firmy ASCO

27-03-19

 

Z okazji 25 rocznicy rozpoczęcia przez firmę ASCO działalności na rynku motoryzacyjnym, do każdego zakupionego stanowiska programu FIRMA2000 otrzymają Państwo GRATIS w postaci bezprzewodowej myszki komputerowej z logo firmy!

Przerwa w dostawie usług

14-12-18

 

Informujemy iż w związku z przeprowadzanymi pracami konserwacyjnymi w dniu 15.12.2018 mogą nastąpić czasowe przerwy w dostępie do niektórych usług świadczonych przez firmę ASCO Systemy Informatyczne. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Przerwy w dostawie usług nie dotyczą Hostingu ASCO.

Inwentaryzacja F2000

11-12-18

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa iż specjalnie dla naszych klientów przygotowany został krótki film opisujący proces inwentaryzacji w F2000. Jest on dostępny po zalogowaniu się na swoje konto na naszej stronie w zakładce "Wideo"


więcej

Awaria zasilania w Krakowie

30-10-19

 

Szanowni Państwo, w związku z awarią prądu w kilku dzielnicach miasta z przyczyn niezależnych od nas mogą wystąpić trudności z dostępem do niektórych usług oferowanych przez firmę ASCO oraz z dodzwonieniem się na telefony stacjonarne. Zgodnie z informacją awaria powinna zostać usunięta do 11.45

Za utrudnienia przepraszamy

Zespół ASCO

Konektor do Magneti Marelli

21-09-18

 

 

Firma 2000 po raz kolejny rozszerza swoje możliwości komunikacji on-line.

Mamy przyjemność poinformować Państwa iż w wyniku współpracy z Magneti Marelli Firma2000 posiada już możliwość połączenia z serwisem tego dostawcy. Dzięki takiej integracji możliwe jest sprawdzenie stanów oraz cen w czasie rzeczywistym.

więcej

02-07-18

 

Reklama pakiet ASCO,HaynesPRO

Targi Techniki Motoryzacyjnej - Poznań 2018

04-04-18

 


Szanowni Klienci, Partnerzy, Przyjaciele

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska ASCO Systemy Informatyczne podczas Targów TTM Poznań w dniach 5-8.04.2018

Pawilon 8 stoisko 21 

TTM Poznan 2018

 

Jednolity Plik Kontrolny

18-12-17

 

 

Od stycznia 2018 roku pojawił się comiesięczny obowiązek przekazywania pliku JPK VAT dla wszystkich przedsiębiorstw, do 25 dnia każdego miesiąca. Aby ułatwić Państwu pracę i oszczędzić czas, zamieściliśmy na naszej stronie instrukcję, która krok po kroku wyjaśni jak należy postępować w programie Firma 2000, aby wygenerować taki plik.

W celu pobrania instrukcji, należy kliknąć w link poniżej:                                                             https://www.asco.com.pl/download/instrukcje/1513173343/jednolity_plik_kontroln.pdf

Można też ją pobrać po zalogowaniu się na www.asco.com.pl i przejściu na zakładkę Aktualizacje. Wystarczy kliknąć przycisk Pobierz na dysk w sekcji Instrukcje, tuż obok pliku JPK - ważne informacje

 

więcej

Awaria zasilania w Krakowie

08-09-17

 

Szanowni Państwo, w związku z awarią prądu w kilku dzielnicach maista z przyczyn niezależnych od nas mogą wsytąpić trudności z dostępem do niektórych usług oferowanych przez firmę ASCO oraz z dodzwonieniem się na telefony stacjonarne. Zgodnie z informacją awaria powinna zostać usunięta do 12.15

Za utrudnienia przepraszamy

Zespół ASCO

więcej

Uruchomienie telefonu awaryjnego w sobotę

09-05-17

 

Aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość obsługi, zostaje uruchomiony nowy numer telefonu, pod który można dzwonić w soboty w godzinach 9.00-15.00 w przypadku wystąpienia awarii. Prosimy o używanie tego numeru tylko w nagłych przypadkach. W każdych pozostałych sytuacjach prosimy o kontakt z pomocą techniczną od poniedziałku do piątku.

TELEFON AWARYJNY ASCO: 572-668-737

Dziękujemy,

Zespół ASCO

więcej

Gazele Biznesu 2016

01-03-17

 

Miło nam poinformować, iż kolejny raz zostaliśmy laureatem rankingu Gazele Biznesu.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wnieśli swój wkład
i przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu, przede wszystkim Naszym Pracownikom, a także Partnerom Biznesowym i Klientom. Przyznane wyróżnienie będzie dla nas motywacją do wytężonej pracy nad dalszym doskonaleniem oferty i podnoszeniem jakości świadczonych usług.


więcej

Jednolity Plik Kontrolny

03-02-17

 

Informujemy, że  od 01.01.2017 wchodzą w życie nowe przepisy nakładające na firmy obowiązek cyklicznego przesyłania do organów skarbowych danych w formacie JPK_VAT.

Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) powinien odzwierciedlać dane zawarte w księgach, w związku z czym powinien być generowany z programów finansowo-księgowych, na podstawie których tworzone są comiesięczne deklaracje VAT.

Nowa biblioteka do odczytu dowodów rejestracyjnych

17-01-17

 

Pojawiła się nowa biblioteka oraz licencja do odczytu dowodów rejestracyjnych przy użyciu czytników 2D.

Można ją pobrać ze swojego konta z zakładki "Aktualizacje".

Z katalogu programu Firma2000 należy usunąć wszystkie nieaktualne klucze licencji (1000.key, 1010.key...), następnie wypakować i zapisać bieżący klucz oraz bibliotekę.

więcej

Inwentaryzacja w Firmie 2000

09-05-17

 

W związku ze zbliżającym się końcem roku można pobrać i zapoznać się z instrukcją wykonania inwentaryzacji w Firmie 2000.

Link do instrukcji

więcej

Zaproszenie na Targi Techniki Motoryzacyjnej

15-03-16

 

Szanowni Klienci, Partnerzy, Przyjaciele

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska ASCO Systemy Informatyczne podczas Targów TTM Poznań w dniach 31.03-03.04.2016

Pawilon 8 stoisko 40

targi techniki motoryzacyjnej

więcej

Nowa biblioteka do odczytu dowodów rejestracyjnych

17-01-17

 

Pojawiła się nowa biblioteka oraz licencja do odczytu dowodów rejestracyjnych przy użyciu czytników 2D.

Można ją pobrać ze swojego konta z zakładki "Aktualizacje".

Z katalogu programu Firma2000 należy usunąć wszystkie nieaktualne klucze licencji (1000.key, 1010.key...), następnie wypakować i zapisać bieżący klucz oraz bibliotekę.

więcej

Gazele Biznesu 2015

19-01-16

 

Miło nam poinformować, iż kolejny raz zostaliśmy laureatem rankingu Gazele Biznesu.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wnieśli swój wkład
i przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu, przede wszystkim Naszym Pracownikom, a także Partnerom Biznesowym i Klientom. Przyznane wyróżnienie będzie dla nas motywacją do wytężonej pracy nad dalszym doskonaleniem oferty i podnoszeniem jakości świadczonych usług.


więcej

Informacja dotycząca zamknięcia i otwarcia Nowego Roku w systemie F2000!!!

29-12-15

 


Zamknięcie starego i otwarcie nowego roku pracy wykonuje się w opcji: 7-4-B-<<oddział>>-F3 lub A-1-4.


więcej

ASCO - Otrzymaliśmy certyfikat zgodności PolCard

23-09-15

 

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy od firmy POLCARD certyfikat zgodności naszego oprogramowania z ich rozwiązaniami.

więcej

Nowa edycja katalogów TecDoc 04/2015

07-12-15

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 04/2015.

UWAGA !!! 
Od 1.04.2015 roku zmianie ulegają ceny katalogów oraz dostępne wersje katalogu DVD.

Od drugiego kwartału, katalog DVD jest dostępny w dwóch wersjach:
1) wersja DVD ze zdjęciami on-line
2) wersja DVD ze zdjęciami off-line


więcej

Nowa edycja katalogów TecDoc 01/2015

06-01-15

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 01/2015.

Aktualna wersja katalogu została wzbogacona o poniższe marki: TecDoc Catalog

 • BORSEHUNG
 • CARGOPARTS
 • DÜRER
 • HC-CARGO
 • MAXTRAC
 • MICHELIN
 • SERA
 • STARTVOLT
 • TRIALLI


więcej

ASCO - Gazelą Biznesu 2014

18-01-16

 


Z przyjemnością informujemy o uhonorowaniu  firmy ASCO tytułem
GazelaGazeli Biznesu 2014. 
Jest to kolejne wyróżnienie naszej firmy na tle konkurencji.


więcej

Informacja dotycząca zamknięcia i otwarcia Nowego Roku w systemie F2000!!!

29-12-14

 


Zamknięcie starego i otwarcie nowego roku pracy wykonuje się w opcji: 7-4-B-<<oddział>>-F3 lub A-1-4.

więcej

Nowa edycja katalogów TecDoc 04/2014

09-10-14

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 04/2014.

Aktualna wersja katalogu została wzbogacona o poniższe marki: TecDoc Catalog

 • 1A FIRST AUTOMOTIVE
 • EUROBRAKE
 • FINWHALE
 • HELLA GUTMANN
 • IMEX
 • MAGNAFLOW
 • MV
 • PFI
 • TALOSA
 • BUCHLI
 • FERSA
 • GT EXHAUST
 • HOLA
 • INTERVALES
 • MDR
 • NSK
 • SIVENTO


więcej

ASCO na targach Auto-Expo Warszawa

03-09-14

 

Mamy przyjemność poinformować, że firma ASCO będzie uczestnikiem Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Auto-Expo

Targi odbędą się w dniach 11-13  września 2014  w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie

Zapraszamy do stoiska nr 08
w sektorze F
    


ASCO – Gepardem Biznesu 2013

26-06-14

 

Miło nam poinformować, że dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy zostaliśmy wyróżnieni przez Instytut Nowoczesnego Biznesu i  Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”  tytułem Geparda Biznesu 2013r.

więcej

Nowa edycja katalogów TecDoc 03/2014

12-06-14

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 03/2014.

TecDoc CatalogKatalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ok 500 producentów części zamiennych, w tym 34 000 do modeli samochodów osobowych i 28 500 do samochodów ciężarowych. Zintegrowana baza danych zawiera kilka mln. zamienników, ponad 3 mln. artykułów z opisami technicznymi, ponad 920 000 ilustracji i rysunków, instrukcje montażowe, opis zastosowań w pojazdach, etc.


więcej

Ważna informacja dotycząca użytkowania katalogów TecDoc DVD w systemie Windows XP

11-06-14

 

Od wydania 03/2014 firma TecDoc wstrzymuje wsparcie techniczne dla swoich katalogów DVD, które są użytkowane w systemie Microsoft Windows XP.

więcej

ASCO na TTM 2014 w Poznaniu

18-03-14

 

Mamy przyjemność poinformować, iż po raz kolejny firma ASCO będzie wystawcą podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Targi odbędą się w dniach 27-30.03.2014

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie można porozmawiać z pracownikami naszej firmy na tematy związane z rozwojem oprogramowania z branży motoryzacyjnej.

Stoisko nr 52 w pawilonie 5A.

Nowa edycja Katalogu TecDoc 01/2014

09-12-13

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 01/2014.

TecDoc CatalogKatalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ok 500 producentów części zamiennych, w tym 34 000 do modeli samochodów osobowych i 28 500 do samochodów ciężarowych. Zintegrowana baza danych zawiera kilka mln. zamienników, ponad 3 mln. artykułów z opisami technicznymi, ponad 920 000 ilustracji i rysunków, instrukcje montażowe, opis zastosowań w pojazdach, etc.

więcej

Oddział Szczecin

02-04-13

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy dnia 02.04.2013 utworzyliśmy oddział w Szczecinie. Powstał on w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie naszym oprogramowaniem odbiorców w północnej części kraju.

więcej

Nowa edycja Katalogu TecDoc 02/2013

21-03-13

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 02/2013.
Katalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ponad 400 producentów części zamiennych w tym ...

więcej

Firma2000 z interfejsem graficznym – wersja demonstracyjna

17-01-13

 

Firma2000 - wersja okienkowaW dziale Produkty zamieściliśmy możliwość pobrania wersji DEMO programu Firma2000 w wersji z interfejsem graficznym - okienkowym.

Wersja okienkowa jest alternatywą dla tradycyjnej wersji pracującej w trybie tekstowym. Nowa wersja uwzględnia wszystkie funkcje przeniesione z poprzedniej wersji. Dodatkowo pozwala na korzystanie z udogodnień pracy w trybie okienkowym.

więcej

Nowa edycja Katalogu TecDoc 01/2013

31-12-12

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 01/2013.
Katalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ponad 400 producentów części zamiennych w tym ...

więcej

Zostaliśmy partnerem firmy Motorola

29-01-13

 

ZostaliśmyMotorola Solutions autoryzowanym partnerem firmy Motorola Solutions. Współpraca będzie polegała na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań sprzętowych firmy Motorola w zakresie urządzeń do identyfikacji za pomocą kodów kreskowych.

więcej

Współpraca z firmą TecCom GmbH

24-09-12

 

Dzięki współpracy z firmą TecCom GmbH, nasze oprogramowanie ma możliwość bezpośredniej komunikacji z dostawcami poprzez system zamówień TecCom. Otwiera to nowe, nieosiągalne dotychczas możliwości bezpośredniej komunikacji z producentami części zamiennych.

więcej

Współpraca z firmą Autodata

29-01-13

 

Firmy zainteresowane zakupem oprogramowania Autodata, mogą je nabyć bezpośrednio u nas. Dzięki współpracy z firmą Autodata, producentem oprogramowania Autodata, staliśmy się dystrybutorem oprogramowania tej firmy. Programy Autodata zawierają dane regulacyjne do wykonywania napraw pojazdów osobowych i dostawczych niezbędne dla warsztatów samochodowych. Znajdują się tam dane do ponad 18.000 modeli samochodów.

więcej

Współpraca z firmą OTC

29-01-13

 

Nawiązaliśmy współpracę z firmą OTC, producentem oprogramowania WinFlector oraz Mediator. Od tej pory firmy zainteresowane w/w programami mogą je nabyć bezpośrednio u nas. Aplikacja WinFlector umożliwia równoczesną lokalną i zdalną pracę z dowolnymi aplikacjami dla systemu Windows przez Internet.

więcej

Nowa edycja Katalogu TecDoc 04/2012

10-09-12

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 04/2012.
Katalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ponad 400 producentów części zamiennych w tym ...

więcej

Wersja 4.09 programu F2000 już dostępna !

10-07-12

 

Nowa wersja w stosunku do poprzedniej zawiera ponad 40 zmian mających za zadanie ułatwić Państwa pracę. Wśród zmian wprowadzonych w aktualnej wersji należy wymienić między innymi ...

więcej

Prezentacja E-Sklepu TecDoc na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu

02-04-12

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Podczas targów zaprezentujemy między innymi nową wersję aplikacji E-Sklep z pełną bazą danych firmy TecDoc.


Przykładowy screen nowej aplikacji można obejrzeć tutaj.

więcej

Zakończenie i otwarcie roku w programie Firma2000

30-12-11

 

Zamknięcie roku i otwarcie nowego roku pracy wykonuje się w opcji: 7-4-B-<>-F3

    Zamknięcie roku pracy programu i otwarcie nowego roku polega na wprowadzeniu zapisów kontrolnych dla programu pozwalających określić poprawność wprowadzonych dat wystawienia dokumentów...

więcej

ASCO Systemy Informatyczne w miesięczniku "Auto-Expert"

25-11-11

 

W tegorocznym, listopadowym numerze miesięcznika "Auto-Expert" (nr 178, 11/2011) ukazał się dodatek poświęcony tematyce IT w warsztacie. W miesięczniku zamieszczono przegląd oferty rynkowej w zakresie oprogramowania motoryzacyjnego, w tym oprogramowania produkowanego przez naszą firmę.

Prezentację (w pliku PDF) można pobrać stąd. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Nowa edycja Katalogu TecDoc 04/2011

16-09-11

 

Informujemy, że przyjmujemy zamówienia na kolejną edycję Katalogu TecDoc 04/2011.
Katalog TecDoc to aktualizowana co kwartał aplikacja zawierająca dane oryginalne ponad 400 producentów części zamiennych w tym ...

więcej

Wersja 4.04 programu magazynowego F2000!

08-09-11

 

Informujemy, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji kolejną wersję programu magazynowego Firma2000. Aktualna wersja zawiera szereg nowości i udogodnień wprowadzonych na Państwa życzenie, między innymi...

więcej

Nowe, ciekawe zmiany w programie Firma2000

24-06-11

 

Ukazała się najnowsza wersja programu magazynowego Firma2000 oznaczona numerem 4.03. Wyróżnia się ona m.in. znacznie zwiększonymi możliwościami integracji z danymi TecDoc oraz możliwością tworzenia podgrup towarowych dzięki czemu grupy przestały być "płaskie".

więcej

ASCO na Targach Motoryzacyjnych AUTO SHOW GORDON

26-05-11

 

AutoShow Gordon2011 W dniu 28 maja 2011 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Motoryzacyjne AUTO SHOW organizowane przez firmę GORDON. Program targów przewiduje wiele atrakcji.

więcej

ASCO na targach TTM 2011 w Poznaniu

10-05-11

 

TTM Logo

W dniach 12-15 maja 2011 w Poznaniu odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej. Nasza firma, już po raz kolejny weźmie w nich udział.
Na targach zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia.
Zapraszamy do naszego stoiska w pawilonie nr 5.

więcej

E-Sklep TecDoc w firmie Arwit

02-05-11

 

Firma ARWIT to kolejna firma, w której działa Sklep Internetowy wykorzystujący dane TecDoc. 

Wdrożona aplikacja działa poprzez przeglądarkę internetową dzięki czemu nie zajmuje miejsca na dysku i nie wymaga żmudnego instalowania co kwartał nowych wersji Katalogu oraz pobierania aktualizacji.

więcej

Informacja odnośnie zmian stawek VAT w 2011 roku

04-05-11

 

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym opisem zmian dotyczących  nowych stawek VAT w 2011 roku. Opis został zamieszczony tutaj. Odnośnie zmian stawek VAT na urządzeniach fiskalnych zalecamy kontaktowanie się z serwisem odpowiedzialnym za obsługę drukarek fiskalnych.

Oprogramowanie ASCO Systemy Informatyczne w miesięczniku "Auto-Expert"

04-05-11

 

Tematem tegorocznego, listopadowego numeru miesięcznika "Auto-Expert" (nr 167, 11/2010) jest informatyzacja warsztatów. W miesięczniku zamieszczono przegląd oferty rynkowej w zakresie oprogramowania motoryzacyjnego, w tym orogramowania produkowanego przez naszą firmę.

Prezentację (w pliku PDF) można pobrać stąd. Serdecznie zapraszamy do lektury.

więcej

Nowe rozwiązania w module warsztatowym.

02-05-11

 

Moduł warsztatowy programu FIRMA2000 został rozbudowany o nowy terminarz napraw, dzięki czemu rezerwacja stanowisk naprawczych stała się łatwiejsza.

więcej

ZMIANA NAZWY FIRMY !!!

04-05-11

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w dniu 09.07.2010 ASCO spółka cywilna została przekształcona w ASCO Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Przekształcona spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000360638.

Nowe możliwości w E-Sklepie/MZI

04-05-11

 

W najnowszych wersjach programów do zamówień on-line (E-Sklep, Moduł Zamówień Internetowych) wprowadzono szereg nowych, ciekawych opcji

więcej

cofnij

Strona główna :: O firmie :: Cennik :: Referencje :: Aktualizacje :: Praca :: Pomoc :: Kontakt :: Ankieta :: Polityka prywatności
© 2011-2019 ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
Zastrzeżonych nazw firm i produktów  użyto wyłacznie  w celu identyfikacji.
Wszystkie prawa zastrzeżone.