Proszę czekać, trwa ładowanie strony.
Pomoc techniczna: 12 626-50-10
ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. sp. k.

Strefa klienta

Najnowsze wersje
FIRMA 2000
wersja: 4.32 data: 16-06-2020

Analizator
wersja: 4.00 data: 22-05-2019

Aster
wersja: 1.22 data: 22-05-2019

Logowanie
Login:
Hasło:

Twoje IP

Aktualności
FIRMA 2000
-Możliwość skanowania danych pojazdu z dowodu re... [zaloguj się]
-Możliwość wysyłania korekt dokumentów sprzeda... [zaloguj się]
-Dane do Allegro. W kartotece asortymentowej dodano... [zaloguj się]

Analizator
-W analizie trendu (Analizy-Analiza trendu) przy wy... [zaloguj się]
-Analizy warsztatu.W najnowszej wersji Analizatora ... [zaloguj się]

MZI / E-sklep
-Obsługa systemu płatności ratalnych Żagiel.W M... [zaloguj się]
-Obsługa Płatności.pl.W ostatnim czasie w aplika... [zaloguj się]


Przydatne programy
Splashtop
VNC
Cobian Backup
Putty
FilleZilla Server
CesarFTP

Aplikacje na zamówienie

Poza oprogramowaniem oferowanym przez nas "od ręki", przyjmujemy także zlecenia na wykonanie aplikacji "pod klucz", na potrzeby konkretnego klienta.

Aplikacje "na zamówienie"


Jeśli szukacie Państwo wykonawcy dla swojego nietypowego projektu programistycznego, jeśli na rynku żadna aplikacja nie spełnia oczekiwanej przez Was funkcjonalności... zgłoście się do nas.

Nie ulegając przejściowym modom, nie omijającym także informatyki, projektujemy rozwiązania solidne, elastyczne i funkcjonalne. Staramy się wypracowywać rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom naszych Klientów, bez narażania ich na zbędne inwestycje - stąd stałe serwisowanie przez nas projektów DOSowych, z których w dalszym ciągu korzysta spora część naszych Klientów. Jednocześnie intensywnie rozwijamy zarówno rozwiązania na platformę Windows, jak i moduły internetowe, nie kierując się przywiązaniem do określonych technologii, lecz jedynie tym, żeby dostarczyć rozwiązanie działające - wybór technologii jest podrzędny w stosunku do kryterium użyteczności.

Nie uważamy, że ze względu na popularność Internetu należy koniecznie rezygnować z rozwiązań już sprawdzonych - dlatego też w naszych projektach internetowych możecie Państwo spotkać skrypty PHP korzystające z tabel DBF, nowoczesne aplikacje Delphi wymieniające dane z programami napisanymi w Clipperze, bazy danych SQL obok procedur pozwalających na przenoszenie danych na dyskietkach. Jeśli przy okazji wdrożenia nie chcecie Państwo wydawać fortuny na wymianę większości infrastruktury informatycznej - staramy się do tego dostosować.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, jeśli macie pomysł i szukacie do niego solidnego partnera z doświadczeniem - zapraszamy.

 

cofnij

Strona główna :: O firmie :: Cennik :: Referencje :: Aktualizacje :: Praca :: Pomoc :: Kontakt :: Ankieta :: Polityka prywatności
© 2011-2019 ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
Zastrzeżonych nazw firm i produktów  użyto wyłacznie  w celu identyfikacji.
Wszystkie prawa zastrzeżone.