Proszę czekać, trwa ładowanie strony.
Pomoc techniczna: 12 626-50-10
ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. sp. k.

Strefa klienta

Najnowsze wersje
FIRMA 2000
wersja: 4.32 data: 16-06-2020

Analizator
wersja: 4.00 data: 22-05-2019

Aster
wersja: 1.22 data: 22-05-2019

Logowanie
Login:
Hasło:

Twoje IP

Aktualności
FIRMA 2000
-Możliwość skanowania danych pojazdu z dowodu re... [zaloguj się]
-Możliwość wysyłania korekt dokumentów sprzeda... [zaloguj się]
-Dane do Allegro. W kartotece asortymentowej dodano... [zaloguj się]

Analizator
-W analizie trendu (Analizy-Analiza trendu) przy wy... [zaloguj się]
-Analizy warsztatu.W najnowszej wersji Analizatora ... [zaloguj się]

MZI / E-sklep
-Obsługa systemu płatności ratalnych Żagiel.W M... [zaloguj się]
-Obsługa Płatności.pl.W ostatnim czasie w aplika... [zaloguj się]


Przydatne programy
Splashtop
VNC
Cobian Backup
Putty
FilleZilla Server
CesarFTP

O firmie

Firma ASCO powstała w 1994 roku. Nasza główna działalość to produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Szczególną uwagę skupiamy na rozwoju systemów do obsługi sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych.

ASCO - wczoraj, dziś, jutro.


Pierwszym programem wprowadzonym na rynek był Doradca Inwestora Giełdowego - DIG. Program ten przeznaczony był dla inwestorów giełdowych i wspomagał podejmowanie decyzji w oparciu o analizę techniczną rynku. Powstanie tego programu zostało spowodowane ówczesną hossą giełdową, a sama aplikacja zebrała pochlebne recenzje w prasie.

W kolejnym etapie rozwoju stworzyliśmy programy przeznaczone do obsługi gospodarki magazynowej w firmach handlowych. Projekt FIRMA2000 posłużył za podstawę systemu, z powodzeniem rozwijanego do dzisiaj.

W 1995 roku nawiązaliśmy współpracę z jedną z największych hurtowni na rynku części zamiennych do samochodów. Dla niej został stworzony i do tej pory jest rozwijany specjalizowany system informatyczny do zarządzania i prowadzenia gospodarki magazynowej w branży motoryzacyjnej (handel częściami zamiennymi) KESZH - Komputerowy Elastyczny System Zarządzania Hurtownią.

Kolejnym krokiem było powstanie specjalizowanych programów dla sklepów, hurtowni i warsztatów działających w branży motoryzacyjnej [Katalog 3.0, WinKat, ModKat, SuperKat]. Pozwalały one hurtowni przedstawić odbiorcom swoją ofertę w formie elektronicznych katalogów [korzystając z danych pozyskanych od TecDoc Informations System GmbH i własnymi skatalogowaniami] oraz umożliwić klientom bezpośredni dostęp do systemu hurtowni.

Dużą wagę przywiązujemy do programów [Katalog, Komunikator, Terminal, MZI] mających na celu zwiększenie obrotów przy sprowadzeniu do minimum kosztów obsługi klientów. Umożliwiając odbiorcom bezpośredni dostęp do systemu FIRMA2000 zwiększamy ich komfort pracy (bardzo szybko otrzymują informacje o stanie towaru oraz jego cenie, mogą go zamówić, sprawdzić realizację zamówień oraz przeglądać dokumenty i płatności) i zmniejszamy zaangażowanie personelu w zakresie bieżącej obsługi.

Naszym odbiorcom zapewniamy skalowalność rozwiązań. FIRMA2000 może być użytkowana w firmach od jednego do kilkuset użytkowników. W małych placówkach dane mogą być zapisywane w plikach dbf, w większych zalecamy korzystanie z Advantage Database Server w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz zwiększenia wydajności. Wykorzystanie platformy SQL [Microsoft SQL Server, Oracle] pozwala na pracę kilkuset użytkownikom jednocześnie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wprowadziliśmy do oferty program do obsługi magazynów wysokiego składowania. Umożliwia on pracę magazynu z wykorzystaniem radiowych czytników kodów kreskowych, zwiększając wydajność magazynierów i poprawiając organizację pracy.

09.07.2010 ASCO spółka cywilna została przekształcona w ASCO Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Przekształcona spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000360638.

cofnij

Strona główna :: O firmie :: Cennik :: Referencje :: Aktualizacje :: Praca :: Pomoc :: Kontakt :: Ankieta :: Polityka prywatności
© 2011-2019 ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
Zastrzeżonych nazw firm i produktów  użyto wyłacznie  w celu identyfikacji.
Wszystkie prawa zastrzeżone.