Proszę czekać, trwa ładowanie strony.
Pomoc techniczna: 12 626-50-10
ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. sp. k.

Strefa klienta

Najnowsze wersje
FIRMA 2000
wersja: 4.32 data: 16-06-2020

Analizator
wersja: 4.00 data: 22-05-2019

Aster
wersja: 1.22 data: 22-05-2019

Logowanie
Login:
Hasło:

Twoje IP

Aktualności
FIRMA 2000
-Możliwość skanowania danych pojazdu z dowodu re... [zaloguj się]
-Możliwość wysyłania korekt dokumentów sprzeda... [zaloguj się]
-Dane do Allegro. W kartotece asortymentowej dodano... [zaloguj się]

Analizator
-W analizie trendu (Analizy-Analiza trendu) przy wy... [zaloguj się]
-Analizy warsztatu.W najnowszej wersji Analizatora ... [zaloguj się]

MZI / E-sklep
-Obsługa systemu płatności ratalnych Żagiel.W M... [zaloguj się]
-Obsługa Płatności.pl.W ostatnim czasie w aplika... [zaloguj się]


Przydatne programy
Splashtop
VNC
Cobian Backup
Putty
FilleZilla Server
CesarFTP

Referencje

Od wielu lat, dzięki współpracy ze sklepami i hurtowniami z branży motoryzacyjnej, komputerowy system magazynowania i sprzedaży cieszy się opinią systemu niezawodnego, wygodnego w obsłudze i posiadającego duże możliwości konfiguracyjne.

Poniżej przedstawiamy skróconą listę referencyjną Klientów, którzy nam zaufali, a także opinie niektórych użytkowników naszych systemów.

Skrócona lista referencyjna


Z naszego oprogramowania korzysta wiele hurtowni, sklepów oraz warsztatów motoryzacyjnych. Z naszych systemów korzystają m.in.:

 

 Powiedzieli o nas...


 AUTO-PARTS, Siemianowice Śląskie

Współpracę z firmą ASCO rozpoczęliśmy w 2005 roku. Rozwój naszej firmy wymusił na nas wdrożenie profesjonalnego oraz dedykowanego dla motoryzacji programu magazynowego. Najlepszym wyborem była właśnie Firma2000 - program wszechstronny, wprowadzający innowacje w szerokim zakresie sprzedaży, znacznie ułatwiający pracę oraz prosty w obsłudze.
Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wybór programu Firma2000 jest także pełen  profesjonalizm oraz wiedza nie do "zagięcia" ludzi pracujących w ASCO, którzy w każdym czasie służą pomocą i radą w obsłudze progamu.

Robert Rodak, RAMOT, Sosnowiec

Na początku lutego 2011 roku w naszej hurtowni został wdrożony program magazynowy Firma2000, oraz Moduł Zamówień Internetowych. Nasza firma powstała w 1995 roku i z czystym sumieniem możemy powiedzieć iż rozwiązania oferowane przez ASCO są dobrym wyborem. W znacznym stopniu usprawniły i polepszyły działanie naszego przedsiębiorstwa zarówno pod względem jakości obsługi klienta jak i sprawnego funkcjonowania i konkurowania na wymagającym rynku.

Oprogramowanie zaoferowane nam przez ASCO jest stale dopasowywane w miarę naszych potrzeb, można więc powiedzieć że "rozwija się" wraz z naszą firmą, co jest wyraźnym atutem na tle konkurencji.

Niewątpliwą zaletą jest to, iż w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można korzystać z kompetentnej i fachowej pomocy technicznej. Możemy polecić zarówno produkty jak i samą firmę tym, którzy stają przed podobnym wyborem jak my pół roku temu.

Grzegorz Nosiadek, Martex, Rybnik

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych.
Dynamiczny rozwój firmy i wymogi rynku wymusiły na nas, kilka lat temu, zmianę oprogramowania.Po wielomiesięcznych poszukiwaniach, zdecydowaliśmy się na rozwiązania proponowane przez firmę Asco z Krakowa.Pracownicy firmy wdrożyli oprogramowanie bardzo sprawnie i profesjonalnie przeszkolili pracowników, dzięki czemu wdrożenie nowego systemu przeszło bez większych problemów. Program magazynowy powiązany jest m.in. z bezobsługowymi sklepami internetowymi, co w czasach szybkiej wymiany informacji jest bardzo pomocne.Każda wprowadzona w programie F2000 informacja może być automatycznie widoczna w sklepie internetowym,dzięki czemu nie musimy tracić czasu na synchronizację oferty internetowej z ofertą prezentowaną przy ladzie,a nasi klienci mają dostęp do informacji i zamówień 24 godziny na dobę.Kolejnym trafnym informatycznym posunięciem w naszej firmie było wprowadzenie obsługi magazynu za pomocą radiowych czytników kodów kreskowych.Wdrożenie programu Aster usprawniło przyjęcia i wydawanie, a możliwość szybkiego i bezbłędnego zidentyfikowania towaru pozwala odciążyć magazynierów i udrożnić wąskie gardło w naszym systemie logistycznym. Dzięki rozbudowanym analizom i logowaniu pracujących magazynierów do poszczególnych czynności, osoby decyzyjne mogą na bieżąco usprawniać i lepiej zarządzać pracą magazynu, co jest niezbędne przy dużej liczbie asortymentu oraz pracowników.

Kolejnym plusem udanej współpracy z Asco jest nieustanny rozwój ich oprogramowania, niejednokrotnie również na nasze życzenie, a to pozwala nam ufać iż każdy produkt z którego korzystamy będzie spełniał nasze wymagania i rozwijał się razem z nami.


Marek Posłowski, MP Parts, Kielce


Oprogramowania firmy ASCO używamy od kilku lat. Korzystamy z systemu magazynowego zarówno w sieci lokalnej jak również poprzez internet. Obydwa rozwiązania w naszej firmie bardzo się sprawdziły. Program jest bardzo intuicyjny i posiada wiele rozwiązań dedykowanych ściśle dla branży motoryzacyjnej. Ostatnio zdecydowaliśmy się na kolejny produkt firmy ASCO – bezobsługowy sklep internetowy działający w trybie rzeczywistym na bazie programu magazynowego. Ta decyzja zdecydowanie przyspieszyła i usprawniła system zamówień w naszej firmie. Klienci na bieżąco mają dostęp do informacji o cenach i dostępności towarów, a także możliwość pobierania i przeglądania dokumentów oraz płatności. Na uwagę zasługuje również opcja negocjacji cen, która pozwoliła nam zbliżyć się do naszych klientów i wyjść naprzeciw im oczekiwaniom.

Warto podkreślić, że firma ASCO oprócz instalacji i konfiguracji systemu, włączając w to sprawne przeniesienie danych z poprzedniego programu magazynowego, świadczy również szereg usług posprzedażowych. Pracownicy tej firmy wykazują profesjonalne i indywidualne podejście do obsługi klientów, zarówno w zakresie bieżącej pomocy dotyczącej użytkowania oprogramowania, ale również realizując wiele zgłaszanych przez nas funkcji.

Dzięki temu, że program posiada ogromne możliwości konfiguracyjne oraz stale się rozwija jest zdecydowanie godny polecenia.


Marek Dominiak, Tema, Gorzów Wielkopolski


Firma ASCO jest naszym dostawcą programu magazynowo sprzedażowego od roku 2009.
Powodem zmiany oprogramowania był rozwój firmy, a co za tym idzie wzrost wymagań wobec używanego oprogramowania.
Od początku roku 2010 udostępniliśmy dla naszych klientów katalog elektroniczny oparty o dane TecDoc'a wdrażany również przez firmę ASCO.

Wybór ASCO jako dostawcy oprogramowania był jednym z najlepszych wyborów jakich dokonała firma w ostatnich latach. Firma ASCO wykazała się bardzo wysokim profesjonalizmem w trakcie wdrażania programu, a serwis posprzedażowy należy określić mianem wzorowego.

Damian Wowk, Auto Craft, Stalowa Wola

Nasza współpraca z firmą ASCO zaczęła się we wrześniu 2006r. Nasze poprzednie oprogramowanie, początkowo dobre, w miarę rozwoju i powstawania nowych oddziałów stało się niewystarczające. Potrzebowaliśmy programu, który:

  • ułatwi znacznie obługę transakcji hurtowej i detalicznej,
  • umożliwi pełną współpracę pomiędzy oddziałami,
  • poprawi wymianę towarów pomiędzy magazynami,
  • umożliwi przejrzyste rozliczanie zaległych płatności,
  • ulepszy kontrolowanie operacji kasowych.

Po zapoznaniu się z kilkoma ofertami oprogramowania różnych firm wybralismy F2000. Korzystamy z oprogramowania ASCO od pół roku i dopiero po wdrożeniu przekonaliśmy się o zaletach programu. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Najbardziej cenimy dokonywanie pewnych zmian w programie na nasze osobiste życzenie i absolutną bezawaryjność. Nawiązanie współpracy z ASCO było jedną z lepszych decyzji podjętych podczas istnienia naszej firmy, co dało się zauważyć już w pierwszych miesiącach współpracy.

Twórcom gratulujemy...


Tomasz Mytnik, Mytnik s.j., Tarnów

Od ponad roku jesteśmy użytkownikami programu HART2000. Do zmiany poprzedniego programu skłoniła nas konieczność poprawy organizacji pracy oraz wzrost wymagań w stosunku do programu. Specyfiką branży motoryzacyjnej jest bardzo szeroki asortyment towarowy. Program HART2000 pozwala nad nim zapanować i w optymalny sposób kształtować stany magazynowe. Przejście ze starego programu na nowy zajęło zaledwie kilka godzin i nie zaburzyło pracy firmy.

Przez cały czas użytkowania system jest bezawaryjny. Cenimy go ze względu na łatwość obsługi, szybki dostęp do danych oraz rozwiązania wspomagające sprawne prowadzenie firmy.

Firma MiJ s.c., Łódź

Z wielką przyjemnością polecam Państwu program komputerowy HART2000.

Wszechstronność i łatwość obsługi daje temu programowi dużą przewagę w stosunku do innych, które braliśmy pod uwagę.

Dla nas istotnymi cechami programu, które decydowały o wyborze właśnie tego, a nie innego programu były: modułowa konstrukcja, system towarów bliźniaczych i powiązanych, wszelkiego typu analizy ułatwiające zarządzanie firmą, doskonale rozwinięty moduł zamówień, możliwość współpracy centrala - filie, możliwość nadawania klientom praw specjalnych a pracownikom praw dostępu.

Nie będę szczegółowo opisywał wymienionych cech programu, zależy mi jedynie na zwrócenie na nie uwagi. Być może w małej firmie cechy te nie są najważniejsze, ale modułowa konstrukcja umożliwia dostosowanie programu do aktualnego stanu rynkowego i finansowego firmy, a wraz z jej rozwojem daje szansę rozbudowy bez konieczności zmiany programu, ułatwia również naukę obsługi, gdyż użytkownik w zależności od zajmowanego stanowiska w firmie musi poznać jedynie odpowiedni jeden lub kilka modułów, co nie nastręcza wielkich trudności. Ważną cechą programu jest możliwość ograniczenia dostępu pracowników do pewnych istotnych informacji nie związanych ściśle z zajmowanych stanowiskiem, a kluczowych ze względu na działalność firmy.

Mimo, że użytkuję bardzo intensywnie program, pracując we wszystkich modułach ok. 2 miesięcy, cały czas jestem zaskakiwany ciekawymi rozwiązaniami, które ułatwiają obsługę i umożliwiają błyskawiczny dostęp do wszelkich potrzebnych informacji, a których nie sposób zawrzeć w instrukcji obsługi programu.

Firma daje również możliwość dokonywania na życzenie klienta pewnych zmian dodatkowo ułatwiających pracę.

Dodatkową zaletą jest fakt ciągłego unowocześniania programu związanego z zmianami obowiązujących przepisów, które to usługi firma wykonuje nieodpłatnie.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego listu poszerzą Państwo grono użytkowników programu HART2000.

cofnij

Strona główna :: O firmie :: Cennik :: Referencje :: Aktualizacje :: Praca :: Pomoc :: Kontakt :: Ankieta :: Polityka prywatności
© 2011-2019 ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
Zastrzeżonych nazw firm i produktów  użyto wyłacznie  w celu identyfikacji.
Wszystkie prawa zastrzeżone.